Strona startowa » Banki » Bank Millennium » Ostatni dzwonek na skorzystanie ze świetnych promocji

Październik 2015
P W Ś C P S N
« Wrz   Lis »
 1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031  

Ostatni dzwonek na skorzystanie ze świetnych promocji

promocji

31 października 2015 r. jest ostatnim dniem, na skorzystanie z promocji, które kończą się w dniu dzisiejszym. A uzbierało się ich kilka. W związku z tym zrobię małe podsumowanie. 

Comperia Bonus 4 z premią w Eurobanku

comperia bonus 4 lokata eurobank 50 zł premii w Eurobanku

Nagrodą w promocji jest bonus 50 zł, dobrze oprocentowana lokata oraz możliwość wzięcia udziału w konkursie, w którym można wygrać Toyotę Aygo, Iphone 6S, iPad mini 2.

Promocja polega na założeniu konta i 3-miesięcznej lokaty Dobry Start w Eurobanku. Lokata jest oprocentowana na 4%. A po spełnieniu dodatkowych warunków może być przedłożona na kolejne 3 miesiące z oprocentowaniem 5%.

Comperia Bonus 4 przeznaczona jest dla osób, które w okresie 12 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji nie były posiadaczami, współposiadaczami lub pełnomocnikami konta dla osób fizycznych w Eurobanku i nie miały zawartej umowy o usługi bankowości elektronicznej.

Więcej o promocji Comperia Bonus 4 w Eurobanku tutaj.


Konto 360º z premią za aktywność w Banku Millennium

Bank Millennium Zyskaj 150 zł konto 360

Tutaj w łatwy sposób można zyskać premię w wysokości 150 zł. Aby skorzystać z promocji należy założyć promocyjne Konto 360º i aktywnie z niego korzystać. Pierwsze 50 zł dostanie się już za samo założenie konta. Drugie 50 zł za wykonanie obrotu kartą na kwotę minimum 360 zł do końca roku i zapewnienie określonego w tym czasie wpływu na konto. Aby otrzymać trzecie 50 zł należy spełnić te same warunki co przy drugim, ale już w styczniu 2016 r.

Promocja skierowana jest do osób, które po 1 kwietnia 2015 r. nie były klientami banku i nie były uprawnione do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku Millennium  jako współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator.

Więcej o promocji Konta 360º z premią  150 zł za aktywność w Banku Millennium tutaj.


Karta kredytowa z gadżetami Samsung w Citibanku

Karta kredytowa z tabletem citibank

W ramach promocji „Jesienna oferta” w Citibanku można otrzymać:

  • tablet Samsung Galaxy Tab 3 Lite SM–T113 o wartości 449 zł brutto,
  • głośnik Level Box mini EO–SG900 o wartości 389 zł brutto,
  • telefon Samsung Galaxy J1 o wartości 449 zł brutto.

Pula nagród jest nieograniczona, czyli każdy kto założy kartę i spełni określone warunki otrzyma jedną wybraną przez siebie nagrodę.

Po przyznaniu przez bank karty należy zalogować się co najmniej raz w serwisie transakcyjnym Citibank Online lub za pomocą aplikacji mobilnej w ciągu 30 dni od daty podpisania umowy o kartę. Po spełnieniu tego warunku bank przyśle nam wybraną nagrodę.

W tej promocji nagrodę otrzymamy „z góry”, zobowiązując się, że w każdym miesiącu w ciągu 12 miesięcy od daty podpisania umowy o Kartę Kredytową World MasterCard wykonamy co najmniej 3 transakcje bezgotówkowe.

Promocja przeznaczona jest do osób, które od 1 stycznia 2013 roku nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej CitiBank.

Więcej o „Jesiennej promocji” z gadżetami Samsung w Citibanku tutaj.


Zestaw kosmetyków dla konsultantek Avon w BZ WBK

Avon BZ WBK

Avon BZ WBK

W ramach „Promocji dla konsultantek AVON” można otrzymać zestawy kosmetyków oraz punkty Payback. 

Aby otrzymać zestaw kosmetyków nr 1 oraz 1 000 punktów Payback należy założyć Konto Godne Polecenia wraz z kartą SuperKarta MasterCard PAYBACK oraz dokonać minimum dwóch wpływów (co najmniej jeden wpływ miesięcznie) w wysokości minimum 1000 zł każdy – w okresie trzech miesięcy kalendarzowych od daty zawarcia umowy.

Dodatkowo jeśli podpisze się umowę o kartę kredytową i wykona nią co najmniej jedną transakcje bezgotówkową lub gotówkową otrzyma się nagrodę dodatkową – drugi zestaw kosmetyków oraz 1 000 punktów Payback.

Promocja przeznaczona jest do osób, które od co najmniej 12 miesięcy nie posiadały konta osobistego w BZ WBK oraz dodatkowo są konsultantkami AVON (mają podpisaną umowę o współpracy z Avon Cosmetics Polska).

Więcej o promocji dla konsultantek Avon w BZ WBK tutaj.


Konto<20 z upominkiem w BZ WBK

Bzwbk_Konto_20_dziecko Konto<20 w BZ WBK słuchawki Philips

Nagrodą w promocji są słuchawki Philips SHL3000BL/00 w kolorze niebieskim. Bank wycenił je na wartość 30,94 złotych. Liczba nagród jest ograniczona do 11 312 sztuk. Dodatkowo w ramach promocji można otrzymać 10% zwrotu za wybrane transakcje kartą.

Aby skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę o Konto<20 wraz z MasterCard<20 lub przekształcić swój obecny rachunek w promocyjne konto z kartą. Promocja przeznaczone jest dla osób w wieku 13-20 lat.

Więcej o promocji „Konto<20 z upominkiem” w BZ WBK tutaj.


Kontoaktywator w BGŻ BNP Paribas

Bgz bnp kontoaktywator 4procent

Nagrodą za założenie Kontoaktywatora jest oprocentowanie 4% w skali roku na rachunku osobistym oraz nieoprocentowany kredyt w koncie do 5 000 zł. 

Promocja polega na założeniu Konta Praktycznego i zapewnieniu comiesięcznych wpływów na konto. Oprocentowanie 4,00% w skali roku obowiązuje w okresie 12 miesięcy od otwarcia rachunku. Dotyczy ono środków do wysokości najwyższego jednorazowego wpływu na konto w danym miesiącu, nie więcej niż 5 000 zł.

Dodatkowo jeśli chcemy skorzystać z nieoprocentowanego kredytu w koncie należy w ciągu 3 miesięcy od założenia konta osobistego złożyć wniosek o taki kredyt.

Nieoprocentowany kredyt w koncie obowiązuje w okresie 12 miesięcy od uruchomienia limitu do wysokości jednokrotnego najwyższego wpływu na konto, nie więcej ni z 5 000 zł. Minimalna kwota limitu to 1 000 zł. Bank nie pobiera prowizji za udzielenie kredytu.

Z promocji mogą skorzystać osoby pełnoletnie, które na 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji nie posiadały konta w BGŻ i/lub PNB Paribas.

Więcej o promocji Kontoaktywator w BGŻ BNP Paribas tutaj.


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum