Strona startowa » Konta osobiste » Jak założyć Konto Wymarzony Cel – wysyłka maili

Wrzesień 2015
P W Ś C P S N
« Sie   Paź »
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930  

Jak założyć Konto Wymarzony Cel – wysyłka maili

Jak założyć Konto Wymarzony Cel raiffeisen Pobank

Raiffeisen Polbank w dniu dzisiejszym rozpoczął wysyłkę maili z instrukcją jak założyć Konto Wymarzony Cel. Tak więc, ten kto wziął udział w promocji, w której można otrzymać podwójne odsetki na Koncie Oszczędnościowym za wypełnienie ankiety, niech sprawdzi swoją skrzynkę pocztową. Wiadomość przychodzi od raiffeisen@raiffeisen.pl i jest zatytułowana „Już możesz oszczędzać na swój Wymarzony Cel”. Często się zdarza, ze takie wiadomości lądują w „spamie”, więc warto przejrzeć również i ten folder.

Ankietę mogli wypełnić zarówno nowi jak i aktualni klienci banku. W związku z tym, dalsze instrukcje postępowania będą się trochę różniły.

Nowi klienci otrzymali instrukcję poniżej zamieszczoną:

Jak założyć Konto Wymarzony Cel raiffeisen Pobank

Aby założyć Konto Wymarzony Cel musimy założyć również Wymarzone Konto Osobiste, poprzez link umieszczony w mailu. Podczas składania wniosku automatycznie zaznaczona jest opcja wyboru naklejki zbliżeniowej. Opłata za nią wynosi 15 zł, więc jeśli jej nie chcemy warto odznaczyć haczyk. Należy również pamiętać, żeby wnioskować o kartę i ją aktywować, gdyż jest to jeden z warunków otrzymania podwójnych odsetek.

Aktualni klienci otrzymali natomiast taką:

Jak założyć Konto Wymarzony Cel - wysyłka maili

Tutaj konta osobistego nie trzeba już zakładać, gdyż takie posiadamy. Należy tylko kliknąć w link z maila, wypełnić wniosek o Konto Wymarzony Cel i czekać na telefon od konsultanta. Sam należę do tej grupy i wniosek już złożyłem. Teraz czekam aż skontaktuje się ze mną konsultant, abym mógł dokonać pierwszej wpłaty.


I dla przypomnienia kilka informacji:

Podstawowe oprocentowanie Konta Wymarzony Cel równe jest stawce referencyjnej NBP, która obecnie wynosi 1,50%. Jeśli będziemy co miesiąc wpłacać co najmniej 1 zł na to Konto, to dodatkowo otrzymamy oprocentowanie w wysokości 0,50%, czyli łącznie wyniesie 2%. Jeżeli w każdym miesiącu spełnimy warunki wypłaty dodatkowego oprocentowania Bank na koniec roku 2015 r. podwoi nam wszystkie nasze odsetki, które zostały naliczone. Dodatkowo warunkiem naliczenia bonusowych odsetek jest nie dokonywanie żadnych wypłat do końca roku z Konta Wymarzony Cel.

Podsumowując: we wrześniu oprocentowanie wyniesie 3% (1,50% x 2). W kolejnych miesiącach (październik, listopad, grudzień) po wpłatach minimum 1 zł oprocentowanie podniesie się do 4% w każdym z 3 miesięcy (2,00% x 2).


Czas na założenie Konta Wymarzony Cel mamy do 30 września 2015 r. Czyli w tym czasie muszą być spełnione wszystkie warunki, łącznie z ulokowaniem pieniędzy na tym koncie.

 


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum