Strona startowa » Banki » Raiffeisen Polbank » Podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel za wypełnienie ankiety

Sierpień 2015
P W Ś C P S N
« Lip   Wrz »
 12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31  

Podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel za wypełnienie ankiety

Podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel wypełnienie ankiety

Raiffeisen wprowadza na rynek nowy produkt, czyli konto oszczędnościowe „Wymarzony Cel”. W związku z tym uruchomił promocję, dzięki której otrzymamy podwójne odsetki na koncie oszczędnościowym, czyli do końca roku nasze pieniądze na Koncie Wymarzony Cel będą oprocentowane na 4% w skali roku.  Warunki są bardzo proste i łatwe do spełnienia. I co najważniejsze, skorzystać z promocji mogą nowi jak i również obecni klienci banku.

Aby uzyskać podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel należy:

  • Do 6 września 2015 r. wypełnić krótką ankietę, dostępną na stronie banku:

>> Konto Wymarzony Cel <<<

Podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel wypełnienie ankiety

  • Podać swoje imię, nazwisko, adres e-mail oraz numer telefonu.
  • Wyrazić zgodę na przetwarzanie przez Raiffeisen Polbank naszych danych w celach marketingowych.
  • Potwierdzić udział w promocji za pomocą linku, który otrzymamy na nasz adres mailowy.
  • Założyć Konto Wymarzony Cel w terminie od 07 września do 30 września 2015 r.

Jeśli nie mamy konta osobistego w Raiffeisen to wraz z kontem „Wymarzony Cel” będzie trzeba założyć Wymarzone Konto Osobiste. Jest ono bezpłatne. Płatna jest natomiast karta do konta (3 zł). Opłata nie jest duża, a do karty w zamian jest dodany całkiem atrakcyjny i bezpłatny pakiet ubezpieczeń: „Pomoc medyczna, Pomoc domowa, Pomoc drogowa” Europ Assistance S.A. oraz ubezpieczenie „Podróż bez zmartwień” UNIQA TU S.A. (ochrona podczas podróży zagranicznej).


Podstawowe oprocentowanie Konta Wymarzony Cel równe jest stawce referencyjnej NBP, która obecnie wynosi 1,50%. Jeśli będziemy co miesiąc wpłacać co najmniej 1 zł na to Konto, to dodatkowo otrzymamy oprocentowanie w wysokości 0,50%, czyli łącznie wyniesie 2%. Jeżeli w każdym miesiącu spełnimy warunki wypłaty dodatkowego oprocentowania Bank na koniec roku 2015 r. podwoi nam wszystkie nasze odsetki, które zostały naliczone. Dodatkowo warunkiem naliczenia bonusowych odsetek jest nie dokonywanie żadnych wypłat do końca roku z Konta Wymarzony Cel.

Podwójne odsetki na Koncie Wymarzony Cel wypełnienie ankiety

Dodatkowo Raiffeisen Polbank organizuje konkurs „Twój Wymarzony Cel”. Aby wziąć udział należy opisać lub załączyć zdjęcie swojego Wymarzonego Celu na stronie promocji podczas wypełniania ankiety. Autorzy najciekawszych propozycji otrzymają nagrodę w wysokości 555,55 zł. Od tej kwoty zostanie pobrany podatek a na konto zwycięzców trafi równo 500 zł.  Zwycięzcy zostaną wyłonieni do 31 grudnia 2015 r. i w ciągu 5 dni roboczych zostaną oni powiadomieni o wygranej poprzez wiadomość e-mail. Wypłata nagrody nastąpi natomiast do 15 stycznia 2016 r. Warunkiem wypłaty jest spełnienie warunków podwojenia oprocentowania.


W ramach promocji sami decydujemy ile chcemy ulokować pieniędzy na Wymarzonym Koncie, a tym samym ile chcemy zarobić na promocyjnych odsetkach. Ważne tylko, aby w każdym miesiącu dokładać co najmniej 1 zł. 4% w skali roku na koncie oszczędnościowym to bardzo dobra oferta na rynku. I nie jest ona ograniczona tylko do nowych klientów. Mogą z niej skorzystać również wszyscy aktualni klienci tego banku.


Regulamin promocji  „Twój Wymarzony Cel”

 


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium złap 200 zł
bgż karta kredytowa mam bonus

Archiwum