Strona startowa » Konta osobiste » Klienci Orange Zyskują Więcej w Orange Finanse – 660 zł premii

Lipiec 2015
P W Ś C P S N
« Cze   Sie »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Klienci Orange Zyskują Więcej w Orange Finanse – 660 zł premii

Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse

Mimo trwających wakacji banki wciąż uruchamiają nowe promocje. Do tego grona właśnie dołączył Orange Finanse. Tym razem w ramach promocji „Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse” za założenie i korzystanie z konta możemy zyskać aż 660 zł premii.

Promocja trwa od 25 czerwca do 19 sierpnia 2015 roku (uwzględniana będzie data i godzina otwarcia konta osobistego w systemie Orange Finanse) i mogą w niej udział wziąć praktycznie wszyscy nowi klienci, także ci, którzy już korzystali z wcześniejszych promocji Orange Finanse.

Aby skorzystać z promocji należy złożyć wniosek o otwarcie konta osobistego wraz z kartą debetową. Premia 660 zł podzielona jest na dwie części.

Premia 600 zł

600 zł możemy otrzymać dzięki MoneyBack – 5% zwrotowi za płatności zbliżeniowe wykonane kartą SIM NFC lub kartą-naklejką. W ten sposób uzyskamy maksymalnie 100 zł przez 6 miesięcy.

Żeby otrzymać zwrot w danym miesiącu należy:

  • wykonać minimum 5 transakcji zbliżeniowych telefonem lub kartą-naklejką
  • opłacić z konta osobistego dowolną fakturę na rzecz Orange Polska (faktura za usługi realizowane pod marką Orange – NJU Mobile nie wchodzi w grę) – przy czym nie trzeba być abonentem Orange i faktura nie musi być wystawiona na nasze nazwisko. 
Dodatkowo warunki te muszą zostać spełnione przynajmniej w trzech kolejnych miesiącach. Aby uzyskać maksymalny zwrot 100 zł należy wykonać obrót na kwotę 2 000 zł miesięcznie. Pierwsze transakcje od których naliczony zostanie zwrot trzeba wykonać w kolejnym miesiącu po podpisaniu umowy. Zwrot zostanie wypłacony w terminie do ostatniego dnia ósmego miesiąca kalendarzowego liczonego od daty otwarcia konta. Konto będzie więc musiało być aktywne co najmniej przez 8 albo 9 miesięcy.

Premia 60 zł

Następne 60 zł możemy zyskać w formie doładowania dowolnego numeru prepaid w Orange, maksymalnie 20 zł przez 3 miesiące. Tutaj zwrot wyniesie 5% wartości sumy transakcji zbliżeniowych, przy czym zaokrąglony będzie w górę do najbliższej wielokrotności 5 zł. Aby zwrot został naliczony, należy wykonać minimum 5 płatności zbliżeniowych, nie trzeba w tym przypadku opłacać żadnej faktury w Orange. Wartości promocyjnego doładowania mogą wynosić 5 zł, 10 zł, 15 zł, 20 zł.

Jakby tego było mało, zakładając konto w Orange Finanse dzięki promocji „Dobry Start z Orange Finanse” uzyskamy:

  • 3,5% na koncie oszczędnościowym przez okres 3 miesięcy od daty otwarcia konta dla środków do kwoty 10 000 zł
  • darmowy limit w koncie do kwoty 1 000 zł przez pierwsze 6 miesięcy

Szczegóły konta w Orange Finanse:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta
  • 0 zł za kartę debetową i NFC
  • 0 zł za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce (po 3 miesiącach 5 zł w przypadku niewykonania 5 transakcji bezgotówkowych w miesiącu, osoby do 18 roku życia bezwarunkowo bezpłatnie)

Jak widać oferta konta w Orange Finanse jest całkiem dobra, chociaż obrót 2000 zł wydaje się dosyć wysoki, ale nie musi robić go w całości. Natomiast bez problemu powinniśmy znaleźć wśród znajomych osobę, za którą możemy opłacić fakturę wystawioną przez Orange. Według komentarzy znajdujących się w internecie dotyczących poprzedniej promocji Orange Finanse, faktur nie trzeba opłacać w pełnej kwocie, można to robić częściowo – np. na kwotę 1-5 zł.

Konto można założyć tutaj:

Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse

Regulamin promocji„Klienci Orange zyskują więcej w Orange Finanse”
Regulamin promocji „Dobry Start z Orange Finanse”

 


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

pekao
bank millennium

Archiwum