Strona startowa » Karty kredytowe » Wakacyjne raty w Raiffeisen Polbank

Maj 2015
P W Ś C P S N
« Kwi   Cze »
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Wakacyjne raty w Raiffeisen Polbank

Wakacyjne raty

Raiffeisen Polbank przygotował ciekawą ofertę mającą pomóc pokryć wydatki związane z wakacyjnym wyjazdem. W ramach promocji „Wakacyjne raty” bank rozkłada takie wydatki (zakup wycieczki, sprzętu turystycznego, biletów lotniczych itd.) na nieoprocentowane raty. Koszty związane z wyjazdem, które pokryjemy za pomocą karty kredytowej  można rozłożyć na 5 lub 10 rat.

Promocja trwa od  4 maja 2015 roku do dnia 31 sierpnia 2015 roku włącznie i w tym okresie muszą też być wykonane i zaksięgowane operacje bezgotówkowe związane z wakacyjnym wyjazdem.

W promocji „Wakacyjne raty” mogą wziąć osoby, które:

  • są posiadaczami aktywnej karty kredytowej w Raiffeisen Polbank
  • nie wypowiedzą umowy o kartę  w trakcie trwania promocji
  • zadłużenie na koncie karty obsługują terminowo
  • zapłacą kartą kredytową za wydatek związany z podróżą – nocleg, bilety, wypożyczenie samochodu, sprzęt sportowy, paliwo, wycieczkę, rejs
  • wyrażą wolę przystąpienia do promocji „Wakacyjne raty” i zaakceptują jej warunki poprzez złożenie dyspozycji rozłożenia transakcji bezgotówkowej na raty
Zgodnie z regulaminem minimalna kwota transakcji bezgotówkowej lub sumy transakcji bezgotówkowych rozkładanych na raty w ramach promocji wynosi 500 zł, natomiast maksymalna kwota nie może przekroczyć dostępnego limitu kredytowego. Dyspozycję rozłożenia na raty można składać osobiście w oddziale, telefonicznie lub listownie.
Dodatkowo Raiffeisen Polbank uruchomił promocję „Korzystasz – nie płacisz”, dzięki której do 31 grudnia 2015 roku użytkownicy kart kredytowych bardzo łatwo mogą uniknąć opłaty miesięcznej za kartę. Wystarczy dokonać przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej (z wyłączeniem przelewu z karty) w miesiącu kalendarzowym na dowolną kwotę – wówczas opłata nie zostanie naliczona. Tym samym możemy korzystać z darmowego kredytu praktycznie bez opłat.
Osobom, które jeszcze nie mają karty kredytowej Raiffeisen Polbank a chciałyby założyć, radzę od razu zrezygnować z serwisu sms, który jest standardowo aktywowany przy uruchomieniu karty. Obecnie zgodnie z tabelą opłat i prowizji po pierwszych trzech darmowych miesiącach opłata za usługę wynosi 7,50 zł.
Obecnie w swojej ofercie Raiffeisen Polbank ma 6 różnych kart kredytowych, z czego najpopularniejsze są srebrne karty VISA i MasterCard. Ciekawym też rozwiązaniem dla osób często podróżujących samolotami jest Wizz Air MasterCard, dzięki której można kupować bilety lotnicze w niższej cenie.
Wizz Air MasterCard

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

bank millennium
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum