Strona startowa » Banki » Getin Noble Bank » Zamykanie rachunku w Getin Bank

Zamykanie rachunku w Getin Bank

zamykanie rachunku

Zwykle w ramach promocji banki płacą za otwieranie konta właśnie u nich. Najczęściej stały (stary) klient nie może liczyć choćby na część bonusów, jakimi obsypywani są nowi klienci. Bank stara się do momentu pozyskania nowego klienta, później jego zainteresowanie jest już dużo mniejsze, o ile nie zerowe. Uważa, że skoro ktoś już założył u nich konto, to będzie je trzymał do końca życia… Nie bez winy są tu sami klienci, którzy wyjątkowo niechętnie zmieniają banki. Na tej stronie właśnie zachęcamy, żeby nie przywiązywać się do nich zbytnio i korzystać z pojawiających się okazji.

Jednak może się zdarzyć, że czasem właśnie bank miło nas zaskoczy. Tym razem tym dobrym okazał się Getin Bank. Przyszedł czas, że postanowiłem zrobić porządek w moich licznych kontach i pozamykać te niepotrzebne. W tym przypadku wypełniłem wypowiedzenie pobrane ze strony banku i wysłałem listem poleconym na adres banku (a nie na adres skrytki pocztowej, jak podane jest we wzorze). Po kilku dniach, gdy już zdążyłem zapomnieć o Getin Banku odebrałem telefon, który zdecydowanie poprawił mi humor. Otóż Getin Bank w zamian „za okazane zaufanie i pozostanie przy Koncie Osobistym Getin Banku” postanowił zaproponować mi ofertę specjalną „Zatrzymaj Konto 2 bis”.

Oznaczało to, że dostałem możliwość uzyskania nagrody o łącznej wartości 100 zł. W ciągu siedmiu dni obiecano zaksięgować na koncie  pierwszą nagrodę w wysokości 50 zł. Drugą część nagrody, czyli kolejne 50 zł, miałem otrzymać, jeżeli przed końcem następnego miesiąca:

 • na konto wpłynie wynagrodzenie w wysokości co najmniej 1000 zł
 • dokonam płatności kartą do konta na co najmniej 300 zł
 • będę posiadać Konto Oszczędnościowe w Getin Banku
 • wyrażę zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych poprzez email i SMS

W każdym bądź razie nie musiałem robić nic, żeby otrzymać pierwszą część nagrody. Ponadto bank za darmo przysłał mi następną kartę, ponieważ wcześniejszą zdążyłem już zniszczyć. Jak widać, tym razem Getin Bankowi zależało. Co prawda był jeden mały kruczek, ponieważ od kwoty nagrody bank potrącił podatek od nagród  10 zł (o czym nie było mowy w rozmowie telefonicznej) ale i tak się opłacało. To jednak nie koniec niespodzianek. Gdy logowałem się po trzech tygodniach, żeby w końcu uaktywnić moją nową kartę okazało się, że druga część nagrody już przyszła, chociaż nie wykonałem jeszcze żadnego z wymaganych warunków. Kwestię dalszego posiadania konta w Getin Banku mogę ponownie przemyśleć, nie jestem zobowiązany żadną umową lojalnościowa.

Dodatkowo  spełnianie powyższych kryteriów w kolejnych miesiącach otworzyło mi drogę do atrakcyjnych przywilejów Pakietu Korzyści „Mój Bank”.

Pakiet Korzyści może przynieść ponad 1000 zł zysku rocznie!

W ramach tego pakietu można zyskać:

 • do 360 zł rocznie – zwrot 2% rachunków domowych (prąd, gaz, telefon) do 30 zł co miesiąc
 • do 360 zł rocznie – zwrot 2% każdej raty kredytów gotówkowych i ratalnych do 30 zł co miesiąc
 • do 360 zł rocznie – zwrot 2% wszystkich zakupów kartą kredytową do 30 złotych co miesiąc
 • 4% w skali roku na Koncie Oszczędnościowym do 10 tys. zł, powyżej tej kwoty dodatkowy +1% od oferty standardowej
 • zwrot opłat za wypłatę we wszystkich bankomatach w Polsce

Jeśli chodzi o zmniejszenie wysokości obrotu kartą wymaganego do zniesienia opłaty za konto (normalnie 9,99) – z 400 zł do 300 zł miesięcznie – uznałem to już za szczegół. Ciekawe, czy dostanę trzecią część nagrody…


2 komentarze

 1. parka pisze:

  getin jak zwykle wychodzi naprzeciw potrzebom klientów. ale co się dziwić, skoro tak szybko się rozwija. świetna ta oferta z zamykaniem konta!

 2. Tak tak – świetna ta oferta z zamykaniem konta w Getin Banku 🙂

Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

mbank

Archiwum