Strona startowa » Banki » Alior Bank » Lubię to! 50 zł co miesiąc od Banku BPH

Kwiecień 2015
P W Ś C P S N
    Maj »
 12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  

Lubię to! 50 zł co miesiąc od Banku BPH

Lubię to!

Od niedawna Bank BPH w ramach promocji konta „Pieniądze Cię lubią” płaci nowym klientom nawet 50 zł co miesiąc za aktywne używanie karty płatniczej, czyli zakupy. W ramach promocji otrzymujemy 3% zwrotu za zakupy wykonane wydaną kartą debetową do konta Lubię to!  Maksymalny zwrot to 50 zł miesięcznie, maksymalnie 600 zł w ciągu roku. Bank BPH płaci za każde transakcje bezgotówkowe, rozumiane jako płatność za towary i usługi przy użyciu karty w punktach handlowo-usługowych znajdujących się na terenie Polski.

Dodatkowo podpisując umowę o limit w saldzie debetowym na rachunku Lubię to można otrzymać 50 zł. Jedyny warunek, który trzeba spełnić to utrzymywanie limitu debetowego przez 6 miesięcy. Prowizja za przyznanie w pierwszym roku wynosi 0 zł, ale w kolejnych latach to już 2% przyznanej kwoty minimum 75 zł.

Lubię to! 50 zł co miesiąc od Banku BPH

Premia naliczana jest od wartości wszystkich transakcji wykonanych w miesiącu kalendarzowym i  wypłacana jest na konto Lubię to! do końca następnego miesiąca, po miesiącu wykonania i zaksięgowania transakcji. Premia będzie naliczana co miesiąc przez kolejne 12 miesięcy licząc od następnego miesiąca, po miesiącu otwarcia konta Lubię to! oraz złożenia wniosku o wydanie karty debetowej.

Promocja „Pieniądze Cię lubią” z kontem Lubię to! trwa do 30 czerwca 2015 r. Z promocji mogą skorzystać osoby, które do 1 stycznia 2015 r. nie posiadają i nie posiadały w Banku BPH żadnego konta osobistego. Definicja nowego klienta jest więc mało restrykcyjna.

Prowadzenia Kona Lubię to! jest  bezpłatne. Także obsługa karty debetowej do rachunku Lubię to! jest bezpłatna, ale po wykonaniu i rozliczeniu 4 transakcji bezgotówkowych w miesiącu. W innym przypadku Bank BPH naliczy nam za obsługę karty 6 zł. Bezpłatne są wszystkie przelewy internetowe oraz wypłaty z wszystkich bankomatów krajowych.

Aby otrzymać maksymalną premię należy wykonać obrót kartą debetową w wysokości 1667 zł. Jest to dosyć dużo, w takim przypadku najlepiej skorzystać z pomocy rodziny i znajomych. 3 % cashback to dosyć dużo, jednak i bez tego jest to bardzo dobra oferta konta osobistego. Wszystkim, którzy obecnie płacą w swoim banku za prowadzenie konta polecam jego zmianę. Tutaj konto Lubię to! nie tylko jest darmowe, ale dodatkowo można na nim zarobić.

Na dodatek Bank BPH do 31 maja 2015 r. oferuje kredyt konsolidacyjny Bez Napinki, czyli kredyt przeznaczony na spłatę kredytów i pożyczek zaciągniętych w innych bankach z oprocentowaniem z RRSO na poziomie 8,88%. Jeśli chodzi o oprocentowanie, jest to w tej chwili oferta bezkonkurencyjna.

BPH banner4313 — kopia


Komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

alior bank
BGŻ_karta_kredytowa_Biedronka

Archiwum